Slipknot przypadkowo wyjawił dane nowego klawiszowca? To zdjęcie wiele zdradza [FOTO]

/ 2 lipca, 2023


Czyżby fani odgadli kim jest nowy klawiszowiec zespołu Slipknot? Wpadka czy celowe działanie?


Kilka tygodni temu, tuż przed rozpoczęciem europejskiej trasy koncertowej zespół Slipknot poinformował, że rozstał się z Craigiem Jonesem. Craig był jednym z członków, który grał w Slipknot niemal od samego początku i zagrał na wszystkich płytach grupy. Zajmował się samplami i efektami elektronicznymi. Na scenie zastąpił go nowy członek. Grupa opublikowała jego zdjęcie, a Corey Taylor zachwalał jego zdolności, jednak Slipknot jego personalia ukrywał w tajemnicy.

Teraz być może wydało się, kim jest nowy członek Slipknota. Jeden z muzyków Slipknota opublikował zdjęcie z garderoby, na którym widzimy ubiory sceniczne muzyków, a przy nich plakietki z imionami. Czy to przez przypadek, czy też celowo widać plakietkę z imieniem Zac. Choć oryginalny post został skasowany zdjęcie dalej krąży po internecie.

Fani zaczęli łączyć fakty i spekulować, że nowym członkiem Slipknota może być Zac Braid. Urodzony w 1971 roku Zac jest klawiszowcem, który aktywny na scenie jest od końca lat 80. W latach 2006-2016 koncertował z zespołem Korn, ale współpracował też z wieloma innymi artystami, w tym Evanescence i Pink.

Slipknot nie skomentował spekulacji, czy to faktycznie Zac Braid z nim koncertuje.

KOMENTARZE

Przeczytaj także