Slipknot udostępnił koncertową wersję „Psychosocial” [WIDEO]

/ 18 października, 2017

Reżyserią „Day Of The Gusano: Live in Mexico” zajął się doświadczony w tej dziedzinie M. Shawn Crahan, czyli Clown. Na koncertowe wydawnictwo trafi zapis historycznego już występu na Knotfeście w Meksyku w grudniu 2015 roku. To wtedy zespół miał okazję po raz pierwszy zagrać koncert w tym kraju. Film zawiera również ekskluzywne wywiady z członkami formacji, w których wypowiadają się oni na temat fanów oraz długo oczekiwanego koncertu w stolicy Meksyku. „Day Of The Gusano: Live in Mexico” opublikowane zostanie już 20 października.

ZZ Top odwołuje trasę z powodu choroby basisty

Oczywiście najważniejszym elementem wydawnictwa jest sam koncert, z którego kolejnym fragmentem możemy zapoznać się już teraz. Zespół pochwalił się wykonaniem utworu „Psychosocial”, który dostępny jest w serwisie YouTube w wysokiej jakości dźwięku i obrazu:

Wcześniej grupa pochwaliła się koncertową wersją „Vermilion”, która również pochodziła z wydawnictwa „Day Of The Gusano: Live in Mexico”. Tracklista prezentuje się następująco:

 1. Sarcastrophe 
 2. The Heretic Anthem 
 3. Psychosocial 
 4. The Devil In I  
 5. Me Inside 
 6. Vermilion 
 7. Wait And Bleed 
 8. Prosthetics 
 9. Before I Forget 
 10. Eeyore 
 11. Duality 
 12. Custer 
 13. Spit It Out 
 14. Metabolic / 742617000027 
 15. (sic) 
 16. People=Shit 
 17. Surfacing / Til We Die

Crahan wypowiedział się na temat produkcji wspominając pobyt na festiwalu Knotfest:

Mieliśmy niesamowity czas na Knotfest w Meksyku… Nie tylko ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi i zespołami, które były tam z nami, ale również z fanami i całym tłumem, musieliśmy to wszystko udokumentować wraz z nimi. Teraz mamy się czym dzielić ze światem.

Zespół Slipknot wystąpił w następującym składzie: Corey Taylor (wokal), Jim Root (gitara), Mick Thomson (gitara), Craig „133” Jones (sample), Sid Wilson (turntables), M. Shawn „Clown” Crahan (instrumenty perkusyjne), Chris Fehn (instrumenty perkusyjne), Alessandro Venturella (bas) oraz Jay Weinberg (perkusja).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także