Słynna polska wokalistka gwiazdą łódzkiego Great September

/ 19 czerwca, 2024

Właśnie poznaliśmy kolejną gwiazdę Great September Showcase Festival & Conference. Impreza odbędzie się już we wrześniu.


Great September Showcase Festival & Conference 2024 odbędzie się w dniach od 12 do 14 września w Łodzi. Właśnie poznaliśmy kolejną gwiazdę imprezy. O kim mowa? O Edycie Bartosiewicz.

Wybitna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, od lat konsekwentnie idąca własną drogą. Nagrała dziewięć solowych płyt, które sprzedały się w ponad milionie egzemplarzy i przyniosły jej sześć Fryderyków oraz wiele innych branżowych nagród. Serca Polaków podbiła m.in. „Snem”, „Skłamałam” czy „Jenny” – piosenkami, które do dziś inspirują kolejne pokolenia słuchaczy i twórców.

Ostatnie dwa lata są dla Edyty Bartosiewicz bardzo udane. W 2023 roku zagrała dwie edycje trasy Solo Act. Bilety na te wydarzenia były wyprzedane na długo przed koncertami. Niedawno artystka zakończyła trasę po Europie. Już za kilka miesięcy pojawi się na Great September Showcase Festival & Conference.

Wcześniej podano, że na imprezie zagrają między innymi Kortez, Kwiat Jabłoni, Daria ze Śląska, Yung Adisz, Stanisław Soyka, Hurt, Otsochodzi, Yann, Coals, Tonfa czy Oxford Drama.

Bilety na Great September Showcase Festival & Conference 2024 dostępne są w sprzedaży. Obecnie kupić można drugą pulę wejściówek (do 22 sierpnia lub wyczerpania) w cenie od 199 zł.

KOMENTARZE

Przeczytaj także