Steve Harris komentuje pomysł wspólnej trasy Iron Maiden i Judas Priest

/ 13 listopada, 2019

Rob Halford w wywiadzie dla „Consequence of Sound” przyznał, że chętnie widziałby wspólną trasę Judas Priest i Iron Maiden.

Iron Maiden zagra w Polsce. Gdzie i kiedy kupić bilety?

Wokalista powiedział:

Wydaje mi się, że oba zespoły chciałyby to zrobić. Chodzi o znalezienie czasu, żeby to zorganizować. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. W tym wypadku możemy mówić o rywalizacji, ale zdrowej rywalizacji. Coś jak Arizona Cardinals i Raiders czy Phoenix Suns i Golden State Warriors. To dobra rywalizacja. Zabawna rywalizacja. Jestem pewien, że oba zespoły podziwiały się wzajemnie przez te wszystkie lata, dlatego taka trasa byłaby spektakularnym wydarzeniem.

Co o tym myśli lider Iron Maiden, Steve Harris? Basista w wywiadzie dla „Trunk Nation” powiedział:

To zabawne, bo widziałem tę wypowiedź, a dzisiaj ktoś mi powiedział, że Ian Hill też to skomentował. Nie wiem. Może management powinien się za to zabrać i doprowadzić taką trasę do skutku. Jasne, czemu nie? Myślę, że fani są w stanie naciskać tak mocno, żeby się to stało. Zobaczymy.

Póki co Judas Priest ma w planach trasę z Ozzym Osbourne’em, która miała odbyć się w tym roku, ale została przełożona z powodu problemów zdrowotnych wokalisty Black Sabbath. Artyści w 2020 roku będą koncertowali najpierw w Stanach Zjednoczonych, a potem w Europie.

%%REKLAMA%%

Tymczasem Iron Maiden w przyszłym roku ponownie przyjadą do Polski. Koncert odbędzie się 5 lipca na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Bilety do ogólnej sprzedaży trafią 15 listopada o godzinie 10.00.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także