Sting i Shaggy udostępnili swój przebój w nowej wersji z gościem specjalnym [AUDIO]

/ 28 września, 2018

Sting i Shaggy pokusili się o przygotowanie kolejnej niespodzianki dla swoich fanów. Utwór „Gotta Get Back My Baby” doczekał się bowiem nowej wersji. Kawałek pochodzący z płyty „44/876” stał się jeszcze bardziej taneczny za sprawą Maître Gims.

Sting i Shaggy kontynuują współpracę. Nowy utwór duetu w sieci

Artyści poznali się w Nicei w trakcie letniej trasy koncertowej i bardzo szybko odkryli, że mają bardzo podobną muzyczną wrażliwość. Tym samym utwór „Gotta Get Back My Baby” zyskał jeszcze więcej groove’u, o czym można przekonać się poniżej:

Dwa koncerty już niebawem!

W ramach trasy promującej płytę „44/876” artyści wystąpią 17 listopada w łódzkiej Atlas Arenie, a dwa dni później – 19 listopada – w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Bilety na polskie koncerty są już w sprzedaży! Organizatorem koncertów jest Live Nation. 

Podczas trasy koncertowej do dwóch głównych bohaterów na scenie dołączą muzycy Stinga: Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja) i Rufus Miller (gitara), a także członkowie zespołu Shaggy’ego: Melissa Musique (wokalistka wspierająca), Gene Noble (chórki) i Kevon Webster (instrumenty klawiszowe).

Publiczność, oprócz utworów, które znalazły się na albumie „44/876”, usłyszy także takie hity, jak m.in. „Every Breath You Take” „Englishman in New York”„Mr. Boombastic” czy „Angel” i to w dodatku w nowej odsłonie. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także