Stone Temple Pilots udostępniają kolejny nowy utwór [AUDIO]

/ 20 lutego, 2018

Formacja Stone Temple Pilots powróci z nowym wokalistą 18 marca za sprawą albumu zatytułowanego – ponownie – „Stone Temple Pilots”. Teraz zespół udostępnił kolejny utwór z nadchodzącego studyjnego wydawnictwa.

„Jesus Christ Superstar” wraca do Teatru Rampa

W zeszłym roku do Stone Temple Pilots dołączył nowy wokalista, Jeff Gutt. W listopadzie ubiegłego roku poznaliśmy pierwszy nowy utwór grupy, jakim był „Meadow”, pod koniec stycznia grupa udostępniła piosenkę „Roll Me Under”, teraz z kolei przyszła pora na kompozycję zatytułowaną „The Art of Letting Go”, której możecie posłuchać poniżej:

Siódmy studyjny album zatytułowany po prostu „Stone Temple Pilots” jest pierwszym długogrającym krążkiem od czasu identycznie zatytułowanej płyty z 2010 roku. Znajdzie się na nim 12 premierowych kompozycji, oto tracklista:

 1. Middle of Nowhere
 2. Guilty
 3. Meadow
 4. Just a Little Lie
 5. Six Eight
 6. Thought She'd Be Mine
 7. Roll Me Under
 8. Never Enough
 9. The Art of Letting Go
 10. Finest Hour
 11. Good Shoes
 12. Reds & Blues

Grupa wyruszy w trasę promującą nowy album już 2 marca. Póki co ogłoszone koncerty obejmują Stany Zjednoczone i Kanadę i potrwają do połowy lipca.

Jeff Gutt nowy album zapowiada następująco:

Na tej płycie jest pełno niesamowitych piosenek, wibracji których naprawdę brakuje w dzisiejszej muzyce. Czuć, że to STP, pomimo tego że to ja jestem wokalistą. Nie dołączyłem do grupy, aby wszystko zmieniać. 

Jestem bardzo usatysfakcjonowany z tego albumu. Wydaje mi się, że wyleczył pewne rzeczy i wniósł nowe składniki do tak kultowego zespołu.

Zespół Stone Temple Pilots zadebiutował w 1992 roku albumem „Core”. Na jego czele stał charyzmatyczny wokalista Scott Weiland. Po nagraniu kilku udanych płyt, na początku XXI wieku grupa zawiesiła działalność, a Scott Weiland poświęcił swój czas supergrupie Velvet Revolver. Grupa reaktywowała się w 2008 roku i dwa lata później na rynku ukazała się płyta zatytułowana „Stone Temple Pilots”. Następnie Weiland ponownie rozstał się z grupą, a nowym wokalistą został Chester Bennington z Linkin Park, z którym STP nagrali minialbum „High Rise” w 2013 roku.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także