Stone Temple Pilots zagrali z 9-letnim chłopcem [WIDEO]

/ 12 marca, 2018

Trasa koncertowa Stone Temple Pilots, obejmująca Stany Zjednoczone oraz Kanadę, promująca nowy album (więcej szczegółów, w dalszej części newsa) rozpoczęła się 2 marca. W trakcie jednego z ostatnich występów z muzykami grupy wystąpił… 9-letni chłopiec. 

MTV Unplugeed ogłosił nową gwiazdę polskiej odsłony

Młodego entuzjastę muzyki rockowej wypatrzyli sami członkowie STP w tłumie podczas koncertu w Pheonix, który odbył się w ostatnią sobotę, 10 marca. Chłopiec zaśpiewał z formacją utwór „Dead and Bloated” pochodzący z debiutanckiej płyty „Core”. Jak widać na poniższym filmiku, młodzieniec poradził sobie całkiem nieźle i nie chciał zbytnio opuszczać sceny:

Siódmy studyjny album zatytułowany po prostu „Stone Temple Pilots” jest pierwszym długogrającym krążkiem zespołu od czasu identycznie zatytułowanej płyty z 2010 roku i ukaże się na rynku już w najbliższy piątek, 18 marca. Znajdzie się na nim 12 premierowych kompozycji. Recenzję tego albumu znajdziecie w najnowszym, marcowym, numerze „Teraz Rocka”, który cały czas jest dostępny zarówno w kioskach, jak i w naszym sklepie internetowym. 

Przypomnijmy, że na płycie zadebiutuje nowy wokalista – Jeff Gutt, który nadchodzący krążek zapowiada w następujący sposób:

Na tej płycie jest pełno niesamowitych piosenek, wibracji których naprawdę brakuje w dzisiejszej muzyce. Czuć, że to STP, pomimo tego że to ja jestem wokalistą. Nie dołączyłem do grupy, aby wszystko zmieniać. Jestem bardzo usatysfakcjonowany z tego albumu. Wydaje mi się, że uleczył pewne rzeczy i wniósł nowe składniki do tak kultowego zespołu.

Do tej pory zespół udostępnił przedpremierowo cztery utwory – „Meadow”, „Roll Me Under”, „The Art of Letting Go” oraz „Never Enough”.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także