„Stranger Things 4” doczekał się oficjalnego zwiastuna [WIDEO]

/ 12 kwietnia, 2022


Netflix ujawnił w końcu oficjalny zwiastun czwartego sezonu serialu „Stranger Things”.


Nowa odsłona „Stranger Things” będzie podzielona na dwie części – pierwsze odcinki zadebiutują na Netfliksie 27 maja, natomiast pozostałe 1 lipca. W sumie pojawić ma się dziewięć epizodów. To pierwszy przypadek w historii produkcji, gdy sezon dzielony jest na dwie części. Na popularnej platformie to jednak coraz powszechniejsza praktyka.

Netflix ujawnił zwiastun pierwszej części czwartego sezonu. Możecie go obejrzeć poniżej.

W obsadzie „Stranger Things 4” pojawiły się nowe twarze. Jedną z nich jest Amybeth McNulty, znana jako Ania z Zielonego Wzgórza, z innego serialu Netflixa Ania, nie Anna”. Zagra ona Vicky, „wyluzowaną i wygadaną kujonkę, która zwróci uwagę jednego z głównych bohaterów”. Do składu dołączy też Miles Truitt jako koszykarz Patrick i Grace Van Dien jako Chrissie, czyli najpopularniejsza dziewczyna w Hawkins High skrywająca mroczny sekret.

Już wcześniej ogłoszono, że w serialu pojawi się Robert Englund (znany z roli Freddiego Kruegera z „Koszmaru z ulicy Wiązów”). Oprócz Englunda obsadę nowego sezonu „Stranger Things” zasilą między innymi Jamie Campbell Bower („Harry Potter”) i Tom Wlaschiha („Gra o tron”).

Niedawno ogłoszono, że zamówiono również 5. sezon „Stranger Things”. Ma być on jednocześnie finałowym.

KOMENTARZE

Przeczytaj także