Walter White i Jesse Pinkman pojawią się w finale „Zadzwoń do Saula”

/ 11 kwietnia, 2022

Ostatni sezon serialu „Zadzwoń do Saula” przyniesie spotkanie, na które wielu liczyło, ale mało kto w nie wierzył.


Jak wiadomo, „Zadzwoń do Saula” to spin-off kultowego „Breaking Bad”. Serial o obrotnym adwokacie, Saulu Goodmanie, cieszy się bardzo dużym uznaniem. Jego szósty i zarazem finałowy sezon rozpocznie się 18 kwietnia, natomiast ostatni epizod – drugiego bloku emisyjnego – pojawi się w telewizji w połowie sierpnia. Rzecz będzie działa się w amerykańskiej stacji AMC, która jest producentem serialu.

Właśnie ujawniono, że w finałowym sezonie „Zadzwoń do Saula” pojawi się dwójka bohaterów z Breaking Bad” – Walter White i Jesse Pinkman (w tych rolach oczywiście Bryan Cranston i Aaron Paul). Informacje tę przekazał współtwórca serialu, Peter Gould:

Nie chcę zdradzać widzom szczegółów, ale powiem, że pierwsze pytanie, jakie otrzymaliśmy, kiedy zaczynaliśmy serial, brzmiało: czy zobaczymy na ekranie Walta i Jessego? Zamiast uchylać się od odpowiedzi, powiem tylko, że tak.

Dla miłośników obu produkcji bez wątpienia będzie to moment wyjątkowy, ponieważ będzie stanowił swoiste zamknięcie historii trójki głównych bohaterów obu produkcji.

KOMENTARZE

Przeczytaj także