„Stranger Things 4” – zobacz pierwsze 8 minut serialu. Netflix zdradził, że sezon potrwa 13h

/ 22 maja, 2022

Premiera nowych odcinków serialu „Stranger Things” coraz bliżej!


Premiera nowego sezonu „Stranger Things” zbliża się wielkimi krokami. Netflix podkręca na każdym kroku atmosferę. Niedawno poinformował o tym, jak został podzielony 4. sezon produkcji i ile dokładnie potrwają poszczególne odcinki.

Fani mogą liczyć na naprawdę długie doświadczenie!

  • odcinki 1-6: większość trwa około 75 minut;
  • odcinek 7: 1h 38 minut;
  • odcinek 8: 1h 25 minut;
  • odcinek 9: prawie 2h 30 minut.

Wszystko to sprawia, że nowa odsłona serialu to około 13h oglądania. Warto jednocześnie nadmienić, że 27 maja na platformie zadebiutuje 7 z 9 odcinków „Stranger Things”. Dwa ostatnie pojawią się na platformie 1 lipca.

W sieci pojawiło się również wideo stanowiące pierwszych osiem minut pierwszego epizodu 4. serii „Stranger Things”:

https://youtu.be/5LD3b-P32bU

W obsadzie „Stranger Things 4” pojawiły się nowe twarze. Jedną z nich jest Amybeth McNulty, znana jako Ania z Zielonego Wzgórza, z innego serialu Netflixa Ania, nie Anna”. Zagra ona Vicky, „wyluzowaną i wygadaną kujonkę, która zwróci uwagę jednego z głównych bohaterów”. Do składu dołączy też Miles Truitt jako koszykarz Patrick i Grace Van Dien jako Chrissie, czyli najpopularniejsza dziewczyna w Hawkins High skrywająca mroczny sekret.

Już wcześniej ogłoszono, że w serialu pojawi się Robert Englund (znany z roli Freddiego Kruegera z „Koszmaru z ulicy Wiązów”). Oprócz Englunda obsadę nowego sezonu „Stranger Things” zasilą między innymi Jamie Campbell Bower („Harry Potter”) i Tom Wlaschiha („Gra o tron”).

KOMENTARZE

Przeczytaj także