Styczniowy „Teraz Rock” od piątku w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 24 grudnia, 2019

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, data publikacji nowego „Teraz Rocka” musiała zostać przesunięta – pismo trafi do kiosków w całej Polsce w piątek, 27 grudnia.

Już okładka zwiastuje, że najwięcej miejsca w nowym numerze redakcja naszego pisma poświęciła na podsumowanie kończącego się 2019 roku. Na kilkunastu stronach znajdzie się podsumowanie „Teraz Najlepsi 2019” przygotowane przez naszych redaktorów i zaproszonych gości – chociażby Tomasza Budzyńskiego, Anię Rusowicz, Grzegorza Kwiatkowskiego, Pawła Małaszyńskiego i innych.

Najlepsze płyty 2019 roku według „Teraz Rocka” [ZAGRANICA]

Zespołem, który wybraliśmy do wkładki styczniowego numeru, jest Volbeat. Na 10 stronach przyjrzeliśmy się historii duńskiego zespołu, która sięga 2001 roku. Zgodnie z tradycją, zrecenzowaliśmy wszystkie wydawnictwa grupy i opisaliśmy jej dokonania.

W styczniowym numerze nie zabraknie oczywiście wywiadów – przepytaliśmy członków takich zespołów jak Acid Drinkers, Skillet, Beck, White Lies, Apocalytica czy Killswitch Engage. Na nasze pytanie odpowiedzieli ponadto Ray Wilson, Mark Tremonti czy Patti Yang. Nie mniej ciekawie jest w artykułach, które poświęciliśmy chociażby zespołom Jeff Lynne’s ELO, Babymetal czy Cigarettes After Sex.

%%REKLAMA%%

Ponieważ pod koniec tego roku sporo działo się w koncertach, przygotowaliśmy wiele interesujących relacji. Nasi redaktorzy pojawili się i opisali koncerty takich wykonawców jak chociażby Deep Purple, Alter Bridge, Skillet, Pidżama Porno, Ghost, Coma, a-ha, Royal Republic czy Jinger. Poza wcześniej wspomnianym, w styczniowym „Teraz Rocku” znajdziecie recenzje najnowszych wydawnictw i newsy z rockowego świata.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także