Suicidal Angels zagrają dwa koncerty w Polsce w 2024 roku [DATY, BILETY]

/ 15 listopada, 2023

Pochodzący z Grecji zespół Suicidal Angels już za kilka miesięcy dwukrotnie wystąpi w Polsce.


Grecy z Suicidal Angels powracają z nowym albumem i w ramach jego promocji wystąpią na dwóch koncertach w Polsce, które odbędą się: 10 marca w warszawskim klubie VooDoo oraz 11 marca we wrocławskim klubie Łącznik.

W roli supportów wystąpią Fusion Bomb oraz Crimson Fire.

Bilety, które trafiły już do sprzedaży, znajdziecie w następujących punktach: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim i Ticketmaster.

Suicidal Angels zostało założone w 2001 roku przez Nicka Melissourgosa, który po dziś dzień pozostaje jedynym stałym członkiem greckiej formacji. Brzmienie grupy, pomimo  inspiracji m.in. Napalm Death, Celtic Frost i Slayerem, budowane jest na klasycznym thrashu rodem z lat 80.

Grecy wydali dotychczas siedem albumów, ale już w przyszłym roku powrócą z kolejnym, będącym następcą ostatniego jak dotąd „Years of Aggression” z 2019, krążkiem. Przy okazji nadchodzącego materiału zespół po raz drugi w swojej historii połączy siły z niemiecką wytwórnią Nuclear Blast i już w marcu wyruszy w europejską trasę, podczas której dwukrotnie wystąpi w Polsce.

KOMENTARZE

Przeczytaj także