Summer Dying Loud 2024 z potężnym ogłoszeniem. Będzie się działo!

/ 23 maja, 2024
graf. Maciej Kamuda

Poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy pojawią się na tegorocznym festiwalu Summer Dying Loud.


XV edycja Summer Dying Loud odbędzie się – zgodnie z tradycją – w Aleksandrowie Łódzkim (MOSiR im. Włodzimierza Smolarka). Festiwal będzie miał miejsce w dniach od 5 do 7 września tego roku.

Właśnie poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy pojawią się na imprezie. Trzeba przyznać, że lista robi wrażenie, ponieważ na Summer Dying Loud zagrają:

  • Mayhem
  • King Dude
  • Immemorial
  • Mary

Na tegorocznym Summer Dying Loud ma pojawić się 50 wykonawców. Wśród do tej pory ogłoszonych znajdują się: Overkill, Blaze of Perdition, Lili Refrain, Moonspell, Ufomammut, Messiah, Borknagar, Ascended Dead, Antichrist Siege Machine, schizma i inni.

Rok 2024 przynosi nam jedną z najważniejszych rocznic w historii metalu. 40-lecie istnienia obchodzi w tym roku The True…

Opublikowany przez Summer Dying Loud Czwartek, 23 maja 2024

XIV Summer Dying Loud – święto muzyki

Zeszłoroczny Summer Dying Loud okazał się dużym sukcesem, a to zasługa nie tylko świetnego line-upu, ale również licznie zgromadzonej publiczności.

Gwiazdami XIV. edycji imprezy byli: Coroner, Katatonia, Enslaved, Dismember, My Dying Bride, Candlemass i Crippled Black Phoenix. W składzie nie zabrakło również polskich wykonawców, a także mniej znanych (acz znakomitych!) zespołów z innych krajów świata.

KOMENTARZE

Przeczytaj także