„Suspiria”. Fragment horroru trafił do sieci [WIDEO]

/ 29 sierpnia, 2018

Od pewnego czasu wiemy, że film „Suspiria” (remake klasycznego horroru „Odgłosy” z 1977 roku) będzie miał swoją premierę 2 listopada tego roku. W tej amerykańsko-włoskiej produkcji wystąpią Dakota JohnsonTilda SwintonChloë Grace Moretz czy Jessica Harper, która zagrała główną rolę w wersji oryginalnej filmu. Reżyserią zajął się Luca Guadagnino, scenariusz przygotował David Kajganich. Za muzykę odpowiedzialny jest natomiast Thom Yorke, lider zespołu Radiohead.

Horror „Suspiria” w pełnym zwiastunie [WIDEO]

Niedawno prezentowaliśmy plakat produkcji, później pojawiła się pełna, trwająca dwie i pół minuty, zapowiedź. Teraz natomiast opublikowany jedną ze scen, która znajdzie się w „Suspirii”:

Film opowiada historię młodej baletnicy, Susie Bannion (w tej roli Dakota Johnson), która w 1977 roku trafia do prestiżowej berlińskiej szkoły baletowej. Szybko okazuje się, że w placówce dzieją się podejrzane rzeczy – po serii krwawych mordów główna bohaterka powoli dochodzi do prawdy i odkrywa sekrety skrywane przez innych, a także poznaje mroczną tajemnicę szkoły.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także