„The Walking Dead”. Nowe twarze w 9. sezonie produkcji

/ 28 sierpnia, 2018

Pojawianie się Szeptaczy w 9. sezonie „The Walking Dead” nie jest zaskoczeniem, ponieważ tak wynika z komiksów, na których postawie – mniej lub bardziej wiernie – opiera się fabuła popularnego serialu. Właśnie zdradzono, że w postać ich dowódczyni, Alphy, wcieli się Samantha Morton („Raport mniejszości”, „Rozpustnik” czy „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”), natomiast nie mniej ważnego wśród Szeptaczy Betę zagra znany z serialu „Synowie Anarchii” Ryan Hurst.

„Fear The Walking Dead” doczeka się piątego sezonu

Już jakiś czas temu oficjalnie potwierdzono, że wcielający się w postać Ricka Grimesa aktor Andrew Lincoln pożegna się z serialem „The Walking Dead” w połowie dziewiątego, zapowiedzianego już sezonu. Niedługo później wyjaśniły się losy innej niezwykle ważnej dla serialu bohaterki – Maggie Rhee (w tej roli Lauren Cohan).

Aktorka przez kilka miesięcy pozostawiała producentów serialu w niepewności po tym, jak nie zdecydowała się podpisać nowego kontraktu zaproponowanego przez stację ABC. Jej przyszłość w serialu ostatecznie się wyjaśniła – zagra ona w pierwszych sześciu odcinkach 9. sezonu „The Walking Dead”, a jej postać zostanie prawdopodobnie uśmiercona. Serialowa Maggie Rhee występuje w produkcji o zombie nieprzerwanie od drugiego sezonu i odgrywa w fabule bardzo ważną rolę.

W tych okolicznościach potwierdzają się doniesienia, że centralną rolę w „The Walking Dead” przejmie Norman Reedus, czyli serialowy Daryl Dixon. Podpisał on już nowy, opiewający na bagatela 20 milionów dolarów kontrakt ze stacją ABC.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także