T. Love przerabia „Polskę” Kultu [WIDEO]

/ 30 listopada, 2017

Na swoim profilu na Facebooku zespół T.Love udostępnił kower jednego z najważniejszych utworów Kultu, i w ogóle rodzimego rocka – mowa tutaj o „Polsce”. Powód jest dosyć prosty – jubileusz grupy, na której czele stoi wokalista Kazik Staszewski

Nowy muzyk w składzie Lao Che

Zespół dowodzony przez Muńka Staszczyka napisał:

W tym roku 35-lecie istnienia obchodzimy nie tylko my. Naszym równolatkiem jest zajebisty band Kult ! Z tej okazji przygotowaliśmy Kult Cover, który gramy zresztą na trasie! 

Poniżej możecie zapoznać się z nową wersją kultowej – nomen omen – kompozycji:

A już w grudniu zobaczycie naszych Ziomali z Kazikiem na czele w kolejnej, świątecznej odsłonie akcji T.Cover! Jaki numer obstawiacie?

– możemy również przeczytać na profilu grupy na Facebooku.  

Akcja T.Cover powoli dobiega końca

Na samym początku przypomnijmy: T.Cover to akcja z okazji 35-lecia zespołu T.Love, w której różni artyści wykonują utwory zespołu we własnych interpretacjach (12 artystów na 12 miesięcy jubileuszowego roku grupy). Ma ona na celu pokazać, że słynna formacja odcisnęła piętno na muzyce w Polsce. Do tej pory swoje wersje przebojów prezentowali chociażby formacja Organek, Dawid PodsiadłoKatarzyna Nosowska czy Acid Drinkers. W akcji biorą udział również przedstawiciele innych gatunków muzycznych – np. raperzy. Ostatnio przyszła pora na Sokoła, który zmierzył się z „Warszawą” (poniżej możecie się z tą wersją zapoznać).

szy I fot: Andrzej Tyszko

KOMENTARZE

Przeczytaj także