Taco Hemingway zapowiedział wyjątkowy box

/ 14 sierpnia, 2018

31 sierpnia 2018 roku ukaże się limitowana edycja wydanej w 2016 roku płyty „MarmurTaco Hemingwaya. Wydawnictwo trafi na dwie płyty winylowe i zostanie wzbogacone o szereg specjalnych gadżetów. Limitowany do 500 sztuk zestaw, można już zamawiać w cenie 299,90 PLN.

Tak o specjalnej wersji „Marmuru” wypowiada się wydawca, firma Asfalt Records:

“Marmur” na winylu, a właściwie na dwóch, to prawdziwe cacko. Płyty zostały zapakowane w luksusowy box, wewnątrz którego, oprócz czarnych krążków, szczęśliwy nabywca znajdzie szereg gadżetów inspirowanych motywem przewodnim albumu, czyli fikcyjnym, trójmiejskim hotelem Marmur.

Klucz ze stylową zawieszką otwiera drzwi do hotelowego pokoju, w którym można się rozgościć zakładając wygodne kapcie, odświeżyć używając zapachowego mydła oraz otrzeć pot z czoła tamtejszym ręcznikiem. Wszystko prosto z luksusowego boxu. W Hotelu Marmur oczywiście można liczyć na prywatność, dlatego do boxu została dołączona także stosowna zawieszka na klamkę. Całości dopełnia oficjalna kartka poczty hotelowej oraz stylowe powitanie.  Wszystkie materiały zostały ozdobione oryginalnym logotypem, a niektóre z nich nawet haftem.

Za projekt graficzny odpowiedzialny jest Forin, znany między innymi z okładek płyt O.S.T.R. Jak sam mówi:

Tym projektem starałem się przeskoczyć poprzeczkę, którą sobie wysoko zawiesiłem w momencie tworzenia okładki O.S.T.R. „W drodze po szczęście”. Projektowanie nudnych wydawnictw nie przynosi mi frajdy. Jak to mówi Tytus, cieszy się, że najlepsze projekty zawsze zostawiam dla Asfalt Records. Może coś w tym jest, a może po prostu zawsze daje mi wolność w projektowaniu? Forin Studio zaprasza do Hotelu Marmur.

Tracklista:

Strona A

 1. Marmur
 2. Witaj w Hotelu Marmur
 3. Żyrandol
 4. Krawawa jesień

Strona B

 1. Grubo-chude psy
 2. Portier!
 3. Mgła I (Siwe włosy)
 4. Mgła II (Mówisz, masz)
 5. Świat jest WFem

Strona C

 1. Świecące prostokąty
 2. Tsunami blond
 3. Ślepe sumy
 4. Żywot

Strona D

 1. Ściany mają uszy
 2. Jak cień
 3. To by było na tyle
 4. Deszcz na betonie (?)

Ledwie minęła połowa tego roku, a Taco Hemingway ma na koncie kilka spektakularnych sukcesów. Wydana w kwietniu wraz z Quebonafide jako Taconafide płyta „Soma 0,5” zdobyła już podwójną platynę, a koncerty zespołu wyprzedawane były na pniu. Natomiast jego solowy album „Cafe Belga” z lipca, zdobył już złoto, dotarł na szczyt OLiS i po trzech tygodniach zajmuje drugie miejsce wśród najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

rf | fot. Itokyl

KOMENTARZE

Przeczytaj także