Three Days Grace otrzymają potężne wsparcie podczas koncertów w Polsce

/ 14 sierpnia, 2018

Kanadyjska formacja rockowa wystąpi 23 października we wrocławskim A2 oraz dzień później, 24 października, w warszawskiej Progresji. Muzycy z Three Days Grace przyjadą do naszego kraju z nowym materiałem, albumem „Outsider”, który ukazał się na początku marca 2018 roku.

Bad Wolves przekazał 250 tysięcy dolarów dla rodziny Dolores O'Riordan

Właśnie ogłoszono, że jako support pojawi się zespół Bad Wolves, który zasłynął wyjątkową interpretacją utworu „Zombie” z repertuaru The Cranberries.

Zespół Three Days Grace powstał w 1997 roku w kanadyjskiej miejscowości Norwood. Muzycy od początku swojej twórczości inspirowali się szeroko pojętą muzyką rockową, ze sporym wpływem grunge’u i alternatywy. Od początku w grupie występują perkusista Neil Sanderson, a także basista Brad Walst. Do zmiany na stanowisku wokalisty doszło w 2003 roku, gdy Adama Gontiera zastąpił śpiewający w zespole do dziś Matt Walst.

Kanadyjska formacja ma na swoim koncie sześć płyt, z których ostatnią jest wspominania już – opublikowana w marcu tego roku – „Outsider”. Na wydawnictwie znalazło się dwanaście premiowych kompozycji, których produkcją zajęli się Gavin Brown, Howard Benson i sam zespół.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także