The Australian Pink Floyd Show ponownie w Polsce

/ 3 sierpnia, 2018

Po uczczeniu trzydziestolecia z twórczością Pink Floyd, formacja powróci z nową trasą koncertową w 2019, którą grupa otworzy nowy rozdział w swojej historii. Podczas trasy All That You Love World Tour 2019 zespół zaprezentuje wszystkie te kompozycje Pink Floyd, które tak wiele znaczą zarówno dla samego zespołu jak i dla fanów Floydów na całym świecie.

Piosenki Pink Floyd, Queen i The Doors mogą pomóc uratować życie

Polski koncert The Australian Pink Floyd Show odbędzie się 28 lutego 2019 roku w warszawskim Torwarze. Bilety w sprzedaży od poniedziałku, 6 sierpnia. 

Ceny biletów w przedsprzedaży:

  • Płyta I kat. (siedzące) –  195 PLN
  • Płyta II kat. (siedzące) –  180 PLN
  • Sektory I kat. – 185 PLN
  • Sektory II kat. – 165 PLN
  • Loża – 260 PLN

W 2019 roku The Australian Pink Floyd Show powróci z trasą All That You Love World Tour, podczas której zespół zaprezentuje kompozycje z każdego etapu twórczości Pink Floyd. The Australian Pink Floyd Show z jeszcze większym oddaniem zaangażuje się w dziedzictwo Barretta, Watersa, Gilmoura, Wrighta & Masona i zapowiada niesamowite i spektakularne widowisko, które poziomem zbliży się do legendarnych produkcji oryginalnego Pink Floyd.

Najnowocześniejsze efekty świetlne, lasery, olbrzymie, nadmuchiwane postacie i niesamowite brzmienie na żywo, które charakteryzowało koncert Pink Floyd, wszystko to gwarantuje, że występ The Australian Pink Floyd Show będzie niesamowitym przeżyciem.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także