The Black Keys odwołali trasę, a kilka dni później wydali oświadczenie. O co chodzi?

/ 27 maja, 2024

Bez wcześniejszej zapowiedzi zespół The Black Keys odwołał całą trasę po Ameryce Północnej. W końcu, po kilku dniach, pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.


W weekend pisaliśmy, że zespół The Black Keys – bez ostrzeżenia i zapowiedzi – odwołał całą trasę koncertową po Ameryce Północnej, która obejmować miała aż 31 koncertów. Osoby, które kupiły bilety, dowiedziały się o tym od organizatorów i firm zarządzających obiektami, w których miały odbyć się wydarzenia.

Nieoficjalnie mówiło się, że powodem odwołania tournée było małe zainteresowanie koncertami. W końcu po kilku dniach na kanałach zespołu The Black Keys w mediach społecznościowych pojawiło się oficjalne oświadczenie. Możemy w nim przeczytać:

Zespół pragnie zapewnić wszystkich, że Dan i Patrick żyją i mają się dobrze.

Po ostatnich koncertach w Europie, w tym przystankach w kultowych miejscach, takich jak Brixton Academy i Zenith w Paryżu, zdecydowaliśmy się wprowadzić pewne zmiany w północnoamerykańskiej części trasy International Players Tour. Pozwolą nam one zaoferować podobnie ekscytujące, intymne doświadczenie – zarówno fanom, jak i zespołowi. Wkrótce ogłosimy nowe daty amerykańskich koncertów.

Wpis w oryginale:

The band wants to assure everyone that Dan & Patrick are alive and well. Following the recent run of shows in the UK &…

Opublikowany przez The Black Keys Niedziela, 26 maja 2024

Muzycy The Black Keys w połowie maja zakończyli europejską część trasy koncertowej. Promują swój najnowszy album, „Ohio Players”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także