„The Crown”. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie zapowiadające trzeci sezon serialu

/ 16 lipca, 2018

W sieci, na oficjalnym koncie serialu na Twitterze, pojawiło się pierwsze zdjęcie, które zapowiada trzeci sezon bardzo dobrze przyjętej na całym świecie produkcji. Widzimy na niej Olivię Colman, która zagra brytyjską królową w dwóch nadchodzących odsłonach „The Crown”, za które odpowiada amerykańska platforma Netflix, popijającą herbatę z filżanki. Zastąpi ona w roli głównej Claire Foy. Niestety na fotografii – którą możecie zobaczyć poniżej – nie ma innych członków obsady.

Sigmund Freud będzie tropił morderców. Netflix zapowiedział nowy serial

Premiera trzeciego sezonu, który będzie obejmował okres od 1964 do początku lat siedemdziesiątych, planowana jest na przyszły rok.

Jak już wiadomo, dojdzie do kilku zmian w obsadzie. Księcia Filipa, którego w pierwszych dwóch sezonach portretował Matt Smith, zagra teraz Tobias Menzies. Helena Bonham Carter wcieli się w Księżną Małgorzatę (wcześniej za tę postać odpowiadała Vanessa Kirby). W połowie czerwca ogłoszono także dołączenie aktora Bena Danielsa, który otrzymał rolę Antony’ego Armstronga-Jonesa, czyli męża siostry królowej Elżbiety II.

W planach platformy jest sześć sezonów „The Crown”, każdy z nich będzie przedstawiać inną dekadę z życia brytyjskiej królowej – narracja ma zostać doprowadzona aż do czasów współczesnych. 

Serial otrzymał 13 nominacji do tegorocznej amerykańskiej nagrody Emmy, która jest jedną z czterech najważniejszych nagród kulturalnych w Stanach Zjednoczonych, przyznawaną za produkcję telewizyjną. Laureatów poznamy już 17 września podczas gali, która odbędzie się w Microsoft Theater w Los Angeles.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także