„Stranger Things 3”. Przedziwny zwiastun kolejnego sezonu [WIDEO]

/ 17 lipca, 2018

Aktualnie trwają prace nad trzecim sezonem niezwykle popularnego serialu Netflixa jakim jest „Stranger Things”. Serial utrzymany jest w klimacie przypominającym takie produkcje jak „Z Archiwum X” oraz twórczość Stephena Kinga. Nowy zwiastun jednak odbiega od tej formy.

Gwiazda „Stranger Things” wyjawiła jaki jest jej ulubiony zespół

Nowy zwiastun przyjął formę spotu reklamowego centrum handlowego Starcourt. Stworzony w stylu typowym dla połowy lat 80. prezentuje nowy przybytek handlowy miasta Hawkins, a wśród reklamujących go osób znalazł się znany z dwóch poprzednich sezonów Steve Harrington, który najwyraźniej znalazł pracę w jednym ze sklepów.

Poniżej możecie obejrzeć cały zwiastun.

W trzecim sezonie „Stranger Things” pojawią się nowi bohaterowie. Będzie to Maya Thurman-Hawke, 20-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a, która wcieli się w rolę Robin – „alternatywnej dziewczyny”, która ma odkryć mroczny sekret miasta Hawkins. A także Jake Busey (znany m.in. z takich produkcji jak „Żołnierze kosmosu” czy „Kontakt”) oraz Cary Elwes („Chwała”, „Szybki jak błyskawica” czy „Robin Hood: Faceci w rajtuzach”). Pierwszy z wymienionych wcieli się w postać Myrona Klyne'a (prostego, zepsutego polityka), drugi natomiast będzie dziennikarzem The Hawkins Post – Bruce'em.

Trzeci sezon serialu będzie liczył osiem odcinków. Jego akcja będzie toczyła się latem 1985 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także