The Dumplings zagra koncert na Facebooku [DATA]

/ 30 kwietnia, 2020

1 maja o godzinie 18.00 odbędzie się ostatni koncert z cyklu „Kwarantanna na na” zrealizowanego w ramach współpracy Facebook Polska, Szlachetnej Paczki i Kayaxu. Na okoliczność finałowego występu reaktywuje się specjalnie zespół The Dumplings.

Do tej pory występy z domów polskich artystów wyświetlono ponad 5 milionów razy, a oglądający je internauci zebrali ponad 150 tysięcy złotych na rzecz pomocy osobom starszym i samotnym, którzy szczególnie ciężko przechodzą czas izolacji z powodu epidemii.

%%REKLAMA%%

30 marca cykl „Kwarantanna na na” zainaugurował Krzysztof Zalewski i tak kolejno w poniedziałki, środy i piątki mogliśmy przeżywać koncertowe emocje wraz z artystami związanymi Kayaxem. W domowych warunkach zagrali także Mery Spolsky, Karaś/Rogucki, Arek Kłusowski, Skubas, Smolik // Kev Fox, Barbara Wrońska, Swiernalis, Rat Kru, Brodka, Kayah oraz Karolina Czarnecka.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także