Within Temptation zapowiedziało publikację nowego singla

/ 30 kwietnia, 2020

8 maja tego roku Within Temptation wyda swój nowy singiel „Entertain You”. Zespół zaskakująco szybko powraca z nową muzyką, ostatni studyjny album grupy, „Resist” na rynku ukazał się 1 lutego 2019 roku.

W ciągu ostatnich kilku lat zespół osiągnął szczyt swoich możliwości zarówno pod względem koncertowym, jak i twórczym.

W branży muzycznej jak i w otaczającym nas świecie widzimy, jak wiele rzeczy się zmienia i to nas bardzo inspiruje. Zawsze byliśmy zespołem, który był otwarty na zmiany, a ta piosenka  obrazuje to najlepiej zarówno muzycznie jak i w warstwie lirycznej. Dla wielu utwór ten będzie szokujący.

– mówi Sharon den Adel.

„Entertain You” to kolejna nowa propozycja grupy po siódmej studyjnej płycie „Resist”, płycie, która przekroczyła wszelkie oczekiwania. Album zadebiutował na Top 10 kilku list na całym świecie, a także był pierwszym krążkiem formacji, który znalazł się na szczycie niemieckich list. A teraz, zaledwie rok po premierze tej płyty, gotowy do udostępnienia jest już nowy materiał.

%%REKLAMA%%

Zespoły Within Temptation i Evanescence zapowiedziały niedawno trasę koncertową po Europie. Formacje mają zagrać również w Polsce – jedyny koncert odbędzie się 20 września tego roku w gliwickiej Arenie. Bilety są dostępne w sprzedaży!


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także