The Ghost Inside zapowiedzieli koncert w Polsce w 2023 roku [DATA, BILETY]

/ 6 marca, 2023

Po dekadzie przerwy zespół The Ghost Inside powraca do Polski. Koncert jeszcze w tym roku!


Amerykanie z The Ghost Inside wystąpią na jedynym koncercie w naszym kraju 4 lipca w stołecznym klubie Klub Proxima.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 8 marca o godzinie 10:00. Dostępne będą w następujących punktach sprzedaży: winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl i Ticketmaster Polska.

The Ghost Inside to założony w 2004 roku zespół z El Segundo w Kaliforni. Swoje pierwsze dwa albumy – „Fury and the Fallen Ones” oraz „Returners” grupa wydała we współpracy z Mediaskare Records. W 2012 roku ukazał się pierwszy pod egidą wytwórni Epitaph, przełomowy materiał formacji „Get What You Give”, który zadebiutował na 88. pozycji notowania Billboard 200. Dwa lata później światło dzienne ujrzał czwarty studyjny krążek kwintetu – „Dear Youth”.

W listopadzie 2015 The Ghost Inside ulegli potwornemu wypadkowi, kiedy ich koncertowy bus zderzył się z ciężarówką. W jego wyniku kierowcy obu pojazdów stracili życie, a muzycy zostali poważnie ranni. Nieco ponad dwa lata po tym koszmarnym wydarzeniu grupa zagrała swoją pierwszą próbę, a 13 lipca 2019 roku powróciła na scenę. Niespełna rok później ukazał się ostatni jak dotąd album zespołu, nazwany po prostu „The Ghost Inside”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także