Thomas Youngblood (Kamelot) mówi, z jakim artystą najlepiej dzieliło mu się scenę

/ 6 marca, 2023
fot. Nat Enemede


Kamelot w swojej historii zagrał wiele koncertów na różnych scenach świata. Jednak jedna z najlepszych tras miała miejsce niedawno.


Najnowszy album zespołu Kamelot zatytułowany będzie „The Awakening” i ukaże się 17 marca 2023 roku nakładem Napalm Records. Grupa 6 kwietnia wystąpi w warszawskim klubie Progresja razem z zespołami Myrath, Eleine i League Of Distortion.

W wywiadzie dla „Teraz Rocka” zapytaliśmy gitarzystę Kamelot, Thomasa Youngblooda, z kim najprzyjemniej mu się dzieliło scenę. Odparł:

Właśnie zagraliśmy trasę po Ameryce Połu­dniowej z Lucą Turilli i Fabio Lione z Rhapsody. Znałem Lucę wcześniej, Fabio z nami też śpiewał. Zero ego, fani byli wspaniali. Żałuję, że nie mieliśmy okazji więcej grać razem, bo fajnie się z nimi spędzało czas. Co ciekawe, po drugiej albo trzeciej płycie Kamelot dostałem kasetę zespołu z Włoch i uznałem, że jest niesamowity. Okazało się, że to Rhapsody, a ma­teriał produkował Sascha Paeth. W ten sposób poznałem Saschę. Powiedziałem nawet Lucce, że nie wiem, czy byłbym tu dziś, gdybym dzięki kasecie Rhapsody nie poznał Saschy. Zatoczyliśmy pełne koło.

Cały wywiad z gitarzystą Kamelot znajdziecie w marcowym „Teraz Rocku”, który jest już w sprzedaży.

MARCOWY TERAZ ROCK – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także