The Kills. Nowy klip w sieci

/ 16 lutego, 2017

Teledysk powstał do najnowszego singla grupy „Whirling Eye”. Za nowy klip odpowiedzialna jest Sophie Muller, która w przeszłości współpracowała m.in. z  takimi grupami jak: Blur, The Cure czy Kings of Leon, a także przy wcześniejszych teledyskach The Kills.

Open’er 2017. Znamy nowych wykonawców

Muller zrealizowała go w technologii 360 stopni. W teledysku pojawiają się muzycy The Kills: Alison Mosshart oraz James Hince. Klip został nakręcony w kilkunastu miejscach w Los Angeles, np. na torze wrotkarskim.

The Kills: „Whirling Eye”

Sophie Muller w dorobku ma między innymi wideoklipy do „Song 2” Blur,Use Somebody” Kings of Leon, „Mr. Brightside” The Killers czy „Fix You” zespołu Coldplay. Odpowiedzialna jest także za teledyski dla The Kills„U.R.A Fever”, „Cheap and Cheerful”.

Album „Ash & Ice” (piąty studyjna płyta The Kills) ukazał się 3 czerwca 2016 roku. „Whirling Eye” to piąty singiel pochodzący z tego krążka.

The Kills wracają do Polski

W tym roku grupę The Kills zobaczymy w naszym kraju. Wystąpią na tegorocznej edycji Open’er Festival. Pojawia się 29 czerwca na Orange Main Stage. Zespół miał zagrać w naszym kraju w zeszłym roku, ale występ w Katowicach podczas OFF Festivalu został w ostatniej chwili odwołany. The Kills wystąpili już kiedyś na Open’erze – w 2012 roku. Tegoroczna edycja Open’er Festival odbędzie się w dniach 28.06-1.07 2017 na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Póki co wśród ogłoszonych gwiazd znaleźli się m.in. Radiohead i Royal Blood (28 czerwca), Foo Fighters (29 czerwca), Prophets Of Rage (30 czerwca) i The xx (1 lipca).

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także