The Mars Volta – wygraj CD i winyle „Qué Dios Te Maldiga Mí Corazón” [KONKURS]

/ 25 maja, 2023

Zachęcamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są płyty CD oraz winyl z najnowszym albumem zespołu The Mars Volta.


Pod koniec kwietnia tego roku światło dzienne ujrzał album „Qué Dios Te Maldiga Mí Corazón” zespołu The Mars Volta. Omar Rodríguez-López i Cedric Bixler-Zavala na jego potrzeby przygotowali akustyczne wersje utworów znanych z wydanej rok temu płyty „The Mars Volta”.

Na krążku znalazło się czternaście utworów. Podczas nagrań duet wspomogli klawiszowiec Marcel Rodríguez-López, basistka Eva Gardner, perkusjonista Daniel Diaz oraz pianista Leo Genovese.

„Qué Dios Te Maldiga Mí Corazón” – konkurs

W związku z niedawną premierą „Qué Dios Te Maldiga Mí Corazón” postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym do wygrania są trzy płyty CD i trzy winyle z najnowszym wydawnictwem The Mars Volta.

Chcesz wygrać jedną z nagród? Twórczo odpowiedz na pytanie:

Dlaczego The Mars Volta to zespół wyjątkowy?

Swój tekst wyślij na adres e-mail michal.grzybowski@terazrock.pl, w tytule wiadomości wpisując „The Mars Volta”. Na wiadomości czekamy do poniedziałku, 29 maja, do godziny 23:59. Jeśli interesuje Cię konkretny format (CD lub winyl) poinformuj nas o tym w e-mailu. Umieść w nim również niezbędne dane kontaktowe – imię oraz nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu (dla firmy kurierskiej).

Nagrody wyślemy do wybranych sześciu osób. Zwycięzców o przyznaniu nagród poinformujemy drogą elektroniczną.

KOMENTARZE

Przeczytaj także