Till Lindemann zaliczył wpadkę na scenie podczas koncertu Rammstein [WIDEO]

/ 25 maja, 2023
fot. Olaf Heine


Wokalista Rammstein zapomniał o otwartym zejściu ze sceny i zaliczył pewną wpadkę.


Koncertem w Wilnie zespół Rammstein rozpoczął europejską trasę koncertową. Grupa zagrała 22 utwory, w tym po raz pierwszy na żywo wykonała „Giftig” i „Angst”, a także po wielu latach przypomniała „Rammlied” i „Bestrafe mich”. Koncert można by zaliczyć do w pełni udanych, ale pod sam koniec wokalista zaliczył wpadkę.

Gdy członkowie Rammstein kłaniali się na zakończenie koncertu publiczności, Till Lindemann wykonał krok do tyłu zapominając, że w posadce sceny otwarte jest zejście i spadł tam. Na twarzach pozostałych muzyków widać było zaniepokojenie, ale wokaliście najwyraźniej nic poważnego się nie stało.

Cały incydent możecie obejrzeć poniżej.

Rammstein zagra 30 i 31 lipca tego roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W roli gości specjalnych wystąpi francuski żeński duet Abélard. To nie pierwsza wizyta pań w naszym kraju – otwierały również koncert Rammstein, który odbył się 16 lipca 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Wszystko o zespole Rammstein znajdziecie w opublikowanym przez nas „Wydaniu Specjalnym”, które w całości poświęcone zostało niemieckiej grupie.

„RAMMSTEIN WYDANIE SPECJALNE” – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także