The Rolling Stones i Florence Welch wykonali wielki przebój w Londynie [WIDEO]

/ 27 maja, 2018

Formacja The Rolling Stones podróżuje obecnie po Europie w związku ze swoją trasą „No Filter”. Ostatnie dwa koncerty odbyły się na londyńskim stadionie miejskim, gdzie legendarny zespół oglądał komplet publiczności. Podczas pierwszego z występów gościnnie na scenie pojawił się Lian Gallagher, w czasie drugiego natomiast Florence Welch.

Chcesz zobaczyć The Rolling Stones? Czeska Praga czeka!

Wraz z The Rolling Stones wykonała ona jeden z największych przebojów grupy – „Wild Horses”. W sieci można znaleźć amatorskie nagranie tego występu:

Podczas drugiego londyńskiego show grupa The Rolling Stones wykonała dziewiętnaście kompozycji pochodzących ze wszystkich etapów swojej kariery. Poza wspomnianym „Wild Horses”, fani usłyszeć mogli chociażby „Brown Sugar”, „(I Can't Get No) Satisfaction”, „It's Only Rock 'n' Roll (But I Like It)” czy „Paint It Black”.

Pełna lista poniżej:

The Rolling Stones Setlist London Stadium, London, England 2018, No Filter 

 

Pamiętaj o zakazie

Pierwszy londyński koncert wywołał protest części fanów, gdy okazało się, że na stadion nie można wnosić toreb większych rozmiarem od kartki A5. Grupa The Rolling Stones przypomina na swojej stronie, że zakaz obowiązuje na całej trasie.

W opublikowanym na Facebooku poście możemy przeczytać:

Chcielibyśmy przypomnieć, że torby na koncertach The Rolling Stones są zakazane. Na całej trasie obowiązują surowe przepisy bezpieczeństwa i próba wniesienia torby oznacza konieczność sprawdzenia jej, a co za tym idzie, ryzyko opóźnienia. Serdecznie przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wykazanie zrozumienia.

Grupa po serii koncertów w Wielkiej Brytanii przeniesie się na kontynent europejski, gdzie da jeszcze pięć występów. Ostatni z nich będzie miał miejsce 8 lipca na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Wszystkie bilety zostały już wyprzedane.

Tegoroczna trasa jest kontynuacją europejskiej trasy z jesieni zeszłego roku, która objęła kilkanaście koncertów na zachodzie Europy, jednak bez uwzględnienia Wielkiej Brytanii.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także