The Rolling Stones z fragmentem nowej piosenki [WIDEO]

/ 9 lutego, 2019

Z różnych źródeł wiadomo, że The Rolling Stones aktualnie przebywają w Los Angeles, gdzie pracują nad nowym albumem. Mick Jagger pochwalił się fragmentem nowej piosenki.

The Rolling Stones przygotowali klip do utworu liczącego 53 lata [WIDEO]

Mick Jagger na swoim Facebooku umieścił wpis z krótkim klipem wideo, na którym śpiewa nową piosenkę. Podpisał go słowami:

2019 – pochłonięci komponowanie, nagrywaniem… i trasą!

Zespół The Rolling Stones 20 kwietnia wyruszy w amerykańską część trasy No Filter, która potrwa do 25 czerwca. Nie wiadomo, czy przed jej rozpoczęciem dostaniemy nowy album The Rolling Stones. Dyskografię The Rolling Stones zamyka wydany w 2016 roku album „Blue & Lonesome” z przeróbkami utworów bluesowych. Ostatnia płyta grupy z autorskim materiałem ukazała się w 2005 roku pod tytułem „A Bigger Bang”. W 2012 roku na składance „Grrr!” dostaliśmy dwie premierowe kompozycje.

%%REKLAMA%%

Keith Richards wyda wersję deluxe solowej płyty

W 1988 roku Keith Richards wydał solowy album „Talk Is Cheap”. Płyta, która spotkała się z ciepłym przyjęciem, ukazała się w okresie, gdy mówiło się o rozpadzie The Rolling Stones – wcześniej dwa solowe albumy wydał Mick Jagger.

Po 31 latach od premiery „Talk Is Cheap” doczeka się wzbogaconej wersji. 29 marca 2019 ukaże się specjalna edycja płyty. Wersja deluxe zawierać będzie oryginalny album na CD i winylu, a także dodatkową płytę z sześcioma wcześniej nie znanymi utworami, single „Take It So Hard” i „Make No Mistake”, 80-stronnicową książkę w twardej oprawie i jeszcze kilka innych gadżetów.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także