The Rumjacks zagrają koncert w Polsce jeszcze w 2023 roku [DATA, BILETY]

/ 6 września, 2023

Australijski zespół The Rumjacks ogłosił właśnie trasę po Starej Kontynencie. Pojawią się również w Polsce.


Dobrze znani w Polsce mistrzowie celtyckiego punka The Rumjacks powrócą do naszego kraju na jedyny koncert, który odbędzie się 16 listopada w warszawskim klubie Proxima.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 8 września o godzinie 10:00. Wejściówki będą dostępne na: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim i Ticketmaster.

„An Irish Pub Song”, „A Fistful O’ Roses” czy „The Pot & Kettle” to nie tylko dobrze znane fanom zespołu z Sydney szlagiery, ale również piosenki, które w moment poprawią humor i porwą do tańca nowych słuchaczy. W marcu 2021 roku ukazał się piąty w dorobku album formacji „Hestia”, który był jednocześnie pierwszym skomponowanym i nagranym z nowym wokalistą, Mike’em Rivkeesem. Rozpędzona nową energią oraz sporym sukcesem płyty formacja nie spoczęła na laurach i niespełna rok później wydała materiał „Brass for Gold”, na który złożyło się 8 nowych kompozycji.

Na początku roku The Rumjacks zagrali trasę z Dropkick Murphys, swoim występem otworzyli dużą scenę na tegorocznej edycji festiwalu Pol’and’Rock, a już w listopadzie powrócą do Polski.

KOMENTARZE

Przeczytaj także