„The Walking Dead”. Dziewiąty sezon bez największej gwiazdy!

/ 30 maja, 2018

Andrew Lincoln, wcielający się w postać Ricka Grimesa, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci bijącego rekordy popularności serialu „The Walking Dead”. Mimo, że aktor był centralną postacią serii od samego jej początku, nie zagra w całym 9. sezonie – tak przynajmniej informuje Deadline. Podobno ma pojawić się w zaledwie sześciu pierwszych epizodach. Nie wiadomo na razie, co konkretnie stanie się z postacią graną przez Lincolna.

Courtney Love próbowała zabić byłego męża córki?

Z informacji przekazanych przez portal wynika, że centralną rolę w „The Walking Dead” ma przejąć Norman Reedus, czyli serialowy Daryl Dixon. Niewykluczone również, że w dziewiątej serii pojawią się nowe postaci, które będą miały spory wpływ na fabułę serii. Odejście Andrew Lincolna to kolejny cios dla fanów komiksu, na którego kanwie powstał serial, ponieważ tam Rick Grimes wciąż odgrywa kluczową rolę.

8. sezon „The Walking Dead” złożył się z szesnastu epizodów, a ostatni z nich wyemitowany został 16 kwietnia tego roku. W serialu, poza dwoma wcześniej wymienionymi, zagrali: Chandler Riggs, Danai Gurira czy Lennie James.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także