The Weeknd zapowiedział koncert w Polsce [DATA, BILETY]

/ 3 lutego, 2021

The Weeknd ogłosił właśnie szczegóły trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych i Europie, która ma odbyć się w 2022 roku.


Światowa trasa obejmująca 104 koncerty rozpocznie się 14 stycznia w Vancouver w Pepsi Live w Rogers Arena, a następnie zawita do Chicago, Dallas, Los Angeles, Miami, Paryża, Berlina i innych europejskich miast, w tym Krakowa, a zakończy się 16 listopada w O2 w Londynie.

Ogłoszenie światowej trasy koncertowej pojawia się zaledwie kilka dni przed występem zdobywcy wielu multi-platynowych płyt podczas Super Bowl i zawiera ważne informacje o przełożonych koncertach z 2021 roku, które będą teraz częścią trasy After Hours Tour 2022.

W Polsce The Weeknd zagra 7 listopada 2022 roku, a koncert odbędzie się w Tauron Arenie Kraków.

The Weeknd w Polsce – bilety

  • Bilety na koncert w Polsce oraz inne koncerty dodane do trasy na 2022 rok trafią do ogólnej sprzedaży w poniedziałek, 8 lutego o 10.00 na theweeknd.com/tour, Ticketmaster.pl oraz LiveNation.pl.
  • Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy rozpoczyna się w piątek, 5 lutego o 10.00 i potrwa do poniedziałku, 8 lutego do 9.00.

  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w sobotę, 6 lutego o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do poniedziałku, 8 lutego do 10.00.

Oprócz 39 nowych dat The Weeknd zapowiada także wydanie w ten piątek, 5 lutego, nowego krążka „The Highlights”. „The Highlights” to sposób na zaprezentowanie najbardziej znaczących dzieł The Weeknd w jednym miejscu. Nie jest to płyta „Greatest Hits” ale zapewnia nowym słuchaczom wycieczkę do najlepszych i ulubionych dzieł kultowego artysty.

KOMENTARZE

Przeczytaj także