Thirty Seconds To Mars z utworem „Dangerous Night” [AUDIO]

/ 26 stycznia, 2018

Dangerous Night” to drugi utwór, jaki poznaliśmy z nadchodzącej płyty Thirty Seconds To Mars. Zespół Jareda Leto prawdopodobnie w tym roku wyda następcę „Love, Lust Faith and Dreams” z 2013 roku.

Slayer nie nagra więcej płyt

Poniżej możecie posłuchać utworu „Dangerous Night”, który pokazuje grupę Thirty Seconds To Mars od strony bardziej syntetycznej z charakterystycznymi, popowymi zaśpiewami. Jak na utwór zareagują fani? W niecałą dobę na YouTube utworu posłuchało prawie 300 tysięcy osób i komentarze są skrajne, od: „Co za piękna piosenka! Szczerze podoba mi się ta odmiana” po „Jestem bardzo zawiedziony. To 30 Seconds to Mars, a nie jakiś popowy zespół, o którym zapomnicie za rok”.

A jak Wy oceniacie nowy utwór zespołu?

Thirty Seconds To Mars wkrótce w Polsce

18 kwietnia 2018 roku po raz kolejny do Polski przyjedzie formacja Thirty Seconds To Mars. Muzycy wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie. Organizatorem koncertu jest Live Nation Polska.

Obecnie formacja pracuje nad piątym studyjnym krążkiem, z którego latem zeszłego roku poznaliśmy utwór zatytułowany „Walk on Water”.

Zespół Thirty Seconds To Mars powstał w 1998 roku z inicjatywy Jareda Leto i jego brata Shannona. Zespół ma na koncie cztery albumy: „30 Seconds to Mars” (2002), „A Beautiful Lie” (2005), „This Is War” (2009), dyskografię zamyka z kolei płyta „Love, Lust, Faith and Dreams” z 2013 roku. Jared Leto oprócz działalności w zespole, aktywnie udziela się jako aktor. Ostatnio mogliśmy go oglądać w filmie „Blade Runner 2049”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także