Tłumaczka języka migowego skradła show Lamb Of God i została gwiazdą internetu [WIDEO]

/ 29 czerwca, 2018

Obecność osób głuchoniemych i niedosłyszących na koncertach rockowych nie jest wbrew pozorom niczym szczególnym. Już na DVD Pearl Jam „Touring Band 2000” mogliśmy zobaczyć, jak tłumaczka przekłada na język migowy fanom tekst „Given To Fly”. To, co stało się na koncercie Lamb Of God jednak wyniosło tę sztukę na zupełnie inny poziom.

Slayer będzie kontynuował trasę w 2019 roku

Internet obiegł film, w którym tłumaczka przekłada na język migowy utwór „Ruin”, wczuwając się jednocześnie w muzykę. Ten krótki film obejrzało już ponad pół miliona osób i liczba ta stale rośnie. Przekonajcie się sami, czy słusznie.

Zespół Lamb Of God gra koncerty razem z grupą Slayer. W listopadzie zespoły te dotrą do Europy, a 27 listopada zagrają (wraz z Anthrax i Obituary) w łódzkiej Atlas Arenie.

Tymczasem grupa Lamb Of God, jako Burn The Priest (nazwa, pod jaką zespół funkcjonował w latach 1994-1999) wydała album „Legion: XX”, na którym wykonuje utwory takich wykonawców jak Melvins, SOD, Bad Brains, Agnostic Front czy Ministry.

Ostatni album Lamb Of God z autorskim materiałem ukazał się w 2015 roku pod tytułem "VII: Sturm und Drang". Był to pierwszy album grupy, nagrany po miesięcznym pobycie Randy'ego Blythe'a w czeskim więzieniu, gdzie trafił podejrzewany o spowodowanie śmierci jednego z fanów.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także