Tom Morello wyrzucił telefon fana, który chciał zrobić z nim zdjęcie [WIDEO]

/ 19 czerwca, 2019

Podczas jednego z niedawnych koncertów Toma Morello, część fanów została zaproszona na scenę. Jeden z nich próbował wykorzystać sytuację i zrobić sobie zdjęcie z gitarzystą. Temu jednak się to nie spodobało.

Tom Morello złapał telefon i rzucił go w tłum. Później na Twitterze ostrzegał:

Jeśli wsadzicie mi telefon pod nos, to go wyrzucę.

Całą sytuację możecie obejrzeć poniżej.

To kolejna tego typu sytuacja w świecie rocka. Niedawno wokalista Judas Priest wykopał telefon z rąk fana, który robił mu zdjęcia.

Zobacz jak wokalista Judas Priest wykopuje telefon z rąk fana

Tom Morello niedawno odpowiedział na pytanie, czy jest możliwa reaktywacja Rage Against The Machine. Odparł wtedy:

Nie ma żadnych wieści z obozu Rage Against The Machine. Czasy wymagają tego, żeby ludzie wzięli sprawy w swoje ręce. To właśnie robię solo i razem z Prophets Of Rage. Nie czekajcie na Rage Against The Machine tylko załóżcie własny zespół i weźcie się do roboty.

%%REKLAMA%%

Rage Against The Machine funkcjonował przez większość lat 90. i nagrał cztery płyty studyjne, z czego trzy z autorskim materiałem. Grupa rozpadła się w 2000 roku, ale w 2007 roku powróciła na scenę. Ostatni koncert dała w 2011 roku. W ostatnich latach instrumentaliści grupy powołali wraz z B-Realem, Chuckiem D i DJ Lordem zespół Prophets Of Rage, który w 2017 roku wydał album studyjny. Tom Morello ponadto w 2018 roku wydał solowy album „The Atlas Underground”.

rf | fot. Danny Liao

KOMENTARZE

Przeczytaj także