Tom Morello zapowiedział nową płytę z udziałem mnóstwa gości [AUDIO]

/ 27 lipca, 2018

Nowy solowy album Toma Morello będzie zatytułowany „Atlas Underground” i na półkach sklepowych pojawi się 12 października. W sieci pojawiły się dwa utwory, które zapowiadają nadchodzące wydawnictwo gitarzysty. Ponadto wiadomo, że na płycie muzyk zaprosił rzesze gości. Na krążku pojawią się tacy wykonawcy, jak m.in. Steve Aoki, Killer Mike, Big Boi czy Portugal. the Man.

Tom Morello ostro skrytykował Baracka Obamę

Poniżej możecie zapoznać się ze wspomnianymi wcześniej dwoma piosenkami: „Battle Sirens”, w którym gitarzyście Prophets of Rage towarzyszą muzycy elektronicznej australijskiej formacji Knife Party, oraz „We Don't Need You” z gościnnym udziałem amerykańskiego rapera Vica Mensy

Na płycie Toma Morello znajdzie się 12 premierowych kompozycji. Tak prezentuje się szczegółowa tracklista:

 1. Battle Sirens ft. Knife Party
 2. Rabbit’s Revenge ft. Bassnectar, Big Boi, Killer Mike
 3. Every Step That I Take ft. Portugal. The Man, Whethan
 4. We Don’t Need You ft. Vic Mensa
 5. Find Another Way ft. Marcus Mumford
 6. How Long ft. Steve Aoki, Tim McIlrath (Rise Against)
 7. Lucky One ft. K.Flay
 8. One Nation ft. Pretty Lights
 9. Vigilante Nocturno ft. Carl Restivo
 10. Where It’s At Ain’t What It Is ft. Gary Clark Jr., Nico Stadi
 11. Roadrunner ft. Leikeli47
 12. Lead Poisoning ft. GZA, RZA, Herobust

Nowy Prophets of Rage się zbliża!

Na początku lipca w sieci został udostępniony premierowy utwór grupy zatytułowany „Heart Afire”, który zapowiada drugi studyjny album Prophets of Rage, w którym – oprócz muzyków Rage Against the Machine – występują także członkowie Cypress Hill oraz Public Enemy. 

W wywiadzie dla Kaaos TV basista Tim Commerford wyjawił, że zespół nagrał 13 nowych piosenek. O muzyce zawartej na płycie powiedział:

To inny kierunek. Nie będzie taki sam, jak na poprzedniej płycie, co bardzo mi się podoba. Razem z Bradem dorastaliśmy słuchając zespołów, które nagrywały albumy. W sklepie czekało się, żeby usłyszeć płytę, by przekonać się jak brzmi. Tak jest z nami. Dojrzewamy, tworzymy i wkraczamy na zupełnie nowy teren. 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także