Tomasz Knapik rapuje w odpowiedzi na wyzwanie do #Hot16Challenge [WIDEO]

/ 18 maja, 2020

Nie tylko raperzy, ale również wokaliści, dziennikarze, politycy, youtuberzy i inni dołączyli już do akcji #Hot16Challenge2. Nagrania znanych i lubianych cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a wszystko w szczytnym celu. Pieniądze na walkę z COVID-19 zbierane są na stronie Siepomaga.pl, gdzie zgromadzono ponad 2 miliony 600 tysięcy złotych!

Wojciech Mann pozamiatał w nagraniu do #Hot16Challenge [WIDEO]

Niedawno w #Hot16Challenge2 wzięła udział słynna dziennikarka i lektorka, Krystyna Czubówna. Wśród nominowanych znalazł się jej kolega po fachu, Tomasz Knapik. Właśnie odpowiedział on na wyzwanie:

Czym jest #hot16challenge2? To wyzwanie zapoczątkowane przez naszych rodzimych raperów, a konkretnie Solara. Akcja polega na nagraniu wideo, na którym raperzy wykonują tzw. „szesnastkę”, czyli szesnaście wersów, oraz nominowanie do akcji kolejnych osób. Każdy uczestnik ma na wykonania zadania zaledwie 72 godziny.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Trwa przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także