Tommy Wiseau („The Room”) odtworzył scenę z Batmana [WIDEO]

/ 25 września, 2018

Tommy Wiseau w nowej, jutubowej produkcji odtwarza słynną scenę przesłuchania z „Mrocznego rycerza”. Twórca słynnego „The Room” wcielił się w niej w Jokera, a Batmana zagrał Greg Sestero, który w „The Room” wcielił się w rolę Marka.

Joker Joaquina Phoenixa w pełnej okazałości

To kolejna produkcja kanału The Nerdist, w której Tommy Wiseau wciela się w postać Jokera. Wcześniej mogliśmy obejrzeć zlepek scen, znanych jako „Joker Audition Tape”, w których aktor odtwarza różne sceny z filmu. Tym razem odtworzona została konkretna scena, a możecie ją obejrzeć poniżej.

The Disaster Artist” to amerykański komediodramat w reżyserii Jamesa Franco, opowiadający o historii powstawania filmu „The Room”. W głównego bohatera wcielił się sam James Franco, a na planie ujrzymy także Dave’a Franco oraz Setha Rogena. Film miał swoją światową premierę w 2017 roku i zebrał pozytywne recenzje w tym od „San Francisco Chronicle”, który napisał:

Film jest poważnie zabawny, zaskakująco zabawny, sprawia, że od śmiechu nie można się powstrzymać.

The Room” był debiutem filmowym Tommy’ego Wiseau, ale jego porażka nie powstrzymała go przed dalszymi zmaganiami ze światem kina. Wiseau wystąpił także w kilku krótkometrażówkach, a w 2004 roku wyreżyserował film dokumentalny „Homeless In America”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także