Tony Iommi i Zakk Wylde na nowej płycie Ozzy’ego Osbourne’a

/ 1 października, 2021

Ciekawe informacje przekazał Ozzy Osbourne na temat swojej nowej solowej płyty.


Już jakiś czas temu wokalista Black Sabbath zdradził, że planuje opublikować nowe wydawnictwo. Sukces krążka „Ordinary Man” z początku 2020 roku sprawił, że Ozzy Osbourne bardzo poważnie wziął się za przygotowywanie kolejnego albumu.

Na tym zeszłorocznym gościnnie pojawili się Post Malone oraz Elton John, natomiast jego produkcją zajął się Andrew Watt. Wiadomo już, że ten ostatni współpracuje z wokalistą również przy nowym albumie. W najnowszym odcinku „Ozzy Speaks”, który pojawia się na SiriusXM, Ozzy powiedział Billy’emu Morrisonowi bardzo ciekawą rzecz:

Na tej nowej płycie pracuję z Jeffem Beckiem, Erikiem Claptonem, Tonym Iommim i Zakkiem [Wylde’em].

– zdradził Osbourne. I przyznał, że wszystko przebiega jak po maśle:

Musisz tylko napisać utwór i poprosić ich o zaśpiewanie, czy zagranie tego, co im wysłałeś. Fajne jest to, że praca z kimś innym jest interesująca. Gorzej, jak ta współpraca nie działa, bo jak odpuścisz, to inni się wkurzą.

Choć wszystko zapowiada się naprawdę ciekawie, wciąż niewiele wiemy o nowej płycie Ozzy’ego Oscourne’a. Przede wszystkim nie wiadomo, kiedy miałaby się ona ukazać. Wokalista wciąż walczy o odzyskanie zdrowia i powrót na scenę. Niedawno jego żona, Sharon Osbourne, przyznała, że będzie on potrzebował poważnej operacji kręgosłupa.

„Wydanie specjalne: Black Sabbath + Ozzy Osbourne” – KUP TERAZ!

KOMENTARZE

Przeczytaj także