Tool wyda „Fear Inoculum” w rozszerzonej wersji [FOTO]

/ 13 listopada, 2019

Wydana w tym roku płyta „Fear InoculumTool ukazała się wyłącznie w rozbudowanej wersji zawierającą rozkładaną „wideoborszurę” z 4-calowym ekranem HD, na którym można obejrzeć niedostępny nigdzie indziej film, kabel zasilający USB, 2-watowy głośnik, 36-stronicowa książeczkę i kartę do pobrania mp3. A jednak zespół stwierdził, że to mało i przygotował jeszcze bardziej wypasioną wersję.

Biografia Tool powraca w rozszerzonej wersji

Specjalna edycja „Fear Inoculum” ukaże się 13 grudnia 2019 roku i zawierać będzie pięć trójwymiarowych kart z ilustracjami, 56-stronicową książkę z wcześniej niepublikowanymi grafikami, kod do pobrania specjalnego filmu wideo zatytułowanego „Recusant Ad Infinitum” oraz płytę CD.

Poniżej możecie obejrzeć jak to wydawnictwo będzie wyglądać.

Fear Inoculum” ukazał się pod koniec sierpnia 2019 roku po trzynastoletniej przerwie wydawniczej Toola. Zapowiadana od dawna płyta była wyczekiwana przez wielu fanów. Zgodnie z oczekiwaniami album „Fear Inoculum” zespołu Tool zadebiutował na 1. miejscu notowania „Billboard”, tym samym strącając ze szczytu nową płytę Taylor Swift. W pierwszym tygodniu sprzedało się ponad 270 tysięcy egzemplarzy nowej płyty Toola. Dla porównania nowa płyta zespołu Slipknot rozeszła się w pierwszym tygodniu w nakładzie 118 tysięcy egzemplarzy.

%%REKLAMA%%

rf | fot. Travis Shinn

KOMENTARZE

Przeczytaj także