„Welcome To The Jungle” Guns N' Roses w 20 stylach [WIDEO]

/ 13 listopada, 2019

Kanał Ten Second Songs wziął na warsztat kolejne klasyczne nagranie rocka, którym jest „Welcome To The Jungle” otwierający debiutancki album Guns N’ Roses z 1987 roku. Tym razem możemy przekonać się, jak ten kawałek wypadł by w wykonaniu między innymi Lady Gagi, Rammsteina, Billie Eilish, Amy Winehouse, Alice In Chains i wielu innych.

Sprawdź poniżej.

Guns N' Roses nagrywa nowy album

W wywiadzie dla podcastu Marshalla Slash mówi o planach grupy po jesiennej trasie koncertowej, której ostatni koncert miał miejsce na początku listopada:

Zaraz po trasie skupimy się na nowej płycie. Następne kilka miesięcy powinienem spędzić w domu pracując nad płytą Gunsów.

Slash przyznał, że jednocześnie myśli o kolejnym albumie The Conspirators:

Myles Kennedy jest w stanie Waszyngton, ja w LA, a reszta chłopaków w Vegas. Któregoś dnia zaproszę wszystkich do LA i zaczniemy pracę nad płytą. Ale teraz priorytetem są dla mnie Gunsi, muszę się tym zająć. Jak tylko skończy się trasa będę pracował nad płytą Gunsów, ale zebrałem też sporo materiału dla The Conspirators.

Kilka miesięcy temu Slash przyznał, że Guns N’ Roses rozpoczęli komponowanie nowych utworów. Powiedział wtedy:

Axl od pewnego czasu pracuje nad nowym materiałem. Jeśli się za niego zabierzemy powinno wystarczyć na całą płytę.

Dopiero się za to zabraliśmy, więc trudno powiedzieć, co z tego wyjdzie. Wszyscy mają jakieś demówki, każdy ma jakieś piosenki. Teraz pozostała tylko kwestia nad nimi przysiąść.

%%REKLAMA%%

Ostatni premierowy autorski materiał Guns N’ Roses, w nagraniu którego uczestniczyli Slash i Duff McKagan ukazał się w 1991 roku na dwóch płytach „Use Your Illusion”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także