Tool zażartował sobie z Brass Against na wspólnej trasie. Postawił znak Zakaz Sikania [FOTO]

/ 26 kwietnia, 2022


Tool wyruszył we wspólną trasę z zespołem Brass Against. Nie zabrakło nawiązania do pewnego incydentu.


Koncertem w Danii rozpoczęła się europejska trasa zespołów Tool i Brass Against. Muzycy Toola postanowili zażartować sobie z towarzyszącego im zespołu i umieścili na scenie tabliczkę z napisem „zakaz sikania”.

Pełna treść umieszczonego znaku brzmiała:

W tym miejscu zabrania się deponowania, umieszczania, rozprzestrzeniania, pryskania, wylewania i/lub rozprowadzania uryny.

Zdjęciem pochwaliła się sama Sophia Urista:

Jest to nawiązania do zeszłorocznego incydentu, gdy Sophia Urista podczas koncertu Brass Against postanowiła oddać na scenie mocz na jednego z fanów.

Zaraz po tym wydarzeniu oświadczenie wydał zespół Brass Against, który napisał:

Świetnie się bawiliśmy wczoraj wieczorem na Welcome to Rockvill. Sophia dała się ponieść emocjom. To coś, czego żaden z nas się nie spodziewał i zapewniamy, że nie zobaczycie tego ponownie na naszych koncertach.

Potem do sprawy postanowiła odnieść się sprawczyni całego zamieszania, Sophia Urista. Napisała ona w swoich mediach społecznościowych:

Chcę się wypowiedzieć na temat mojego występu na festiwalu metalowym Rockville w Daytona. Zawsze przesuwałam granice w muzyce i na scenie. Tamtej nocy przesunęłam granice za daleko. Ponad wszystko kocham moją rodzinę, zespół oraz fanów i wiem, że niektórzy zostali zranieni lub urażeni tym, co zrobiłam. Przepraszam ich i chcę, żeby wiedzieli, że nie miałam takiej intencji. Nie jestem artystką, która chce szokować. Zawsze chcę stawiać muzykę na pierwszym miejscu. Jestem wdzięczna za całą waszą nieustającą miłość i wsparcie.

Zespoły Brass Against i Tool wystąpią 21 maja w krakowskiej Tauron Arenie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także