„Top Gun: Maverick”. Posłuchaj utworu, który na potrzeby filmu nagrała Lady Gaga [AUDIO]

/ 3 maja, 2022

„Hold My Hand” to nowy utwór Lady Gagi, który powstał na potrzeby filmu „Top Gun: Maverick”.


Właśnie światło dzienne ujrzał nowy utwór Lady Gagi. Artystka przygotowała kompozycję zatytułowaną „Hold My Hand” na potrzeby filmu „Top Gun: Maverick”, w którym pojawi się oczywiście Tom Cruise, a który jest jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku.

Produkcją singla Lady Gaga zajęła się wraz z BloodPopem i Benjaminem Rice’em. Można go posłuchać między innymi w serwisie YouTube:

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, „Top Gun: Maverick”, niedawno doczekał się nowego zwiastuna. Przypomnijmy, że film z Tomem Cruisem, który ma być kontynuacją kultowej produkcji z 1986 roku, ma mieć swoją kinową premierę 27 maja 2022 roku.

Nowy zwiastun „Top Gun: Maverick” prezentujemy poniżej:

Reżyserią nowej historii Mavericka zajął się Joseph Kosinski. W filmie – poza wspomnianym Cruisem – zagrają między innymi Jennifer Connelly, Miles Teller, Val Kilmer czy Ed Harris.

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick” Mitchell jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości.

– tak brzmi opis dystrybutora filmu „Top Gun: Maverick”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także