Toto zagra w Polsce na swoje 40-lecie

/ 14 czerwca, 2017

Oprócz okrągłego jubileuszu, Toto będzie równocześnie świętować wydanie kompilacyjnego albumu „40 Trips Around The Sun”. Wspomniana płyta będzie wyjątkowym zbiorem, na którym oprócz najbardziej znanych hitów z repertuaru amerykanów, usłyszymy całkowicie nowe utwory Toto.

Anita Pallenberg nie żyje

Trasa koncertowa „40 Trips Around The Sun World Tour” dotrze do Polski 28 lutego 2018 roku, a muzycy z grupy Toto pojawią się w krakowskiej Tauron Arenie. Przedsprzedaż biletów wystartuje we wtorek, 20 czerwca, o godzinie 10:00. Ich ceny będą wahały się od 199 do 349 złotych.

Toto – legenda wciąż w gazie

Ponad 40 milionów sprzedanych płyt na świecie, sześć nagród Grammy, kapitalny warsztat muzyków oraz megaprzeboje, jak „Hold The Line”, „Rosanna”, „Africa”, „Stop Loving You”, „I'll Be Over You”. Tak można rozpocząć krótką prezentację powstałego w 1977 roku w Kalifornii zespołu Toto. Zespołu, który pokochał koncerty w Polsce do tego stopnia, że zarejestrował u nas DVD („35th Anniversary – Live In Poland” z łódzkiej Atlas Areny), które okazało się kolejnym sukcesem komercyjnym zespołu.

To właśnie na żywo zespół pokazuje swoją wielką klasę, bawiąc się z publicznością, improwizując, mieszając pop z drapieżnym rockiem i subtelnym jazzem. Widowiskiem doskonale sterują Steve Lukather i Joseph Williams (syn mistrza Johna, autora muzyki do „Gwiezdnych Wojen”).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także