Transgresja udostępniła klip „Goliat” zapowiadający nową płytę [WIDEO]

/ 28 stycznia, 2022


Poznaliśmy kolejny singel zapowiadający drugą płytę zespołu Transgresja.


Transgresja zapowiada premierę drugiej płyty studyjnej zatytułowanej „Goliat”. Do sieci trafił klip do utworu tytułowego.

Tak zespół pisze o utworze „Goliat”:

Tytułowy Goliat to symbol potężnej siły, zdolnej do zdominowania każdego, kto stanie na jej drodze. Obleczona w skórę olbrzyma depresja jawi się tu jako niepokonany przeciwnik, z którym walka o odzyskanie kontroli nad własnym życiem wydaje się daremna. Przekazu utworu należy jednak poszukać głębiej. Kluczem do jego zrozumienia jest bowiem kontekst biblijnej historii o upadku Goliata, powalonego przez Dawida jednym pociskiem z procy. Zaskakująca i nagła porażka giganta przybliża do rozgrzewającego serce wniosku stanowiącego meritum nowego singla Transgresji – walka ze swoimi demonami bywa niezwykle trudna, ale nigdy nie jest z góry skazana na porażkę. Trzeba nieustannie próbować – upadać i podnosić się – by coś mogło zmienić się w końcu na lepsze.

Teledysk możecie obejrzeć poniżej.

Teledysk do „Goliata” to drugi po „Pragnę więcej” owoc współpracy zespołu z Aleksandrem „Kopruchem” Kozłowskim ze studia Przedmarańcza. W nagraniach do klipu aktywnie uczestniczyła także Wataha Transgresji – społeczność oddanych fanów zespołu. Ujęcia do klipu zostały nakręcone w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie.

Album „Goliat” ukaże się 23 lutego 2022 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także