Transseksualna Scarlett Johansson poprowadzi sieć domów publicznych

/ 4 lipca, 2018

Rupert Sanders, który ponownie nawiązał współpracę ze Scarlett Johansson, zapowiedział przygotowanie filmu zatytułowanego „Rub & Tug”. Ten oparty na faktach dramat będzie opowiadał historię Jean Marie Gill – kobiety, która w latach 70. i 80. zbudowała w Pittsburghu seksimperium. W tej roli właśnie Johansson.

Czwarty sezon „Better Call Saul” na krwawym trailerze [WIDEO]

Historia Gill świetnie nadaje się na film, ponieważ kobieta siała postrach w gangsterskim półświatku za sprawą kilku wymyślnych forteli. Przede wszystkim przyjęła fałszywą tożsamość i podawała się za mężczyznę – znana była wówczas jako Dante „Tex” McGill. Początkowo prowadziła świetnie prosperującą sieć salonów masażu, które przekształciła w ekskluzywne domy publiczne. McGill szybko stała się ważną personą na gangsterskiej mapie miasta, a jej „działalnością” zainteresowała się policja.

Gdy okazało się, że Johansson wcieli się w postać kobiety przebranej za mężczyznę, wiele osób wyraziło swoje niezadowolenie. Aktorka niespecjalnie się tym faktem przejęła i przez pośrednika powiedziała:

Powiedz im, żeby zgłosili się do przedstawicieli Jeffreya Tambora, Jareda Leto i Felicity Huffman po komentarz w tej sprawie.

Produkcją „Rub & Tug” zajmie się Joel Silver przy wsparciu New Regency, Material Pictures oraz These Pictures. Data premiery filmu nie jest jeszcze znana.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także