Trent Reznor i Atticus Ross przygotują muzykę do musicalu

/ 3 lipca, 2018

Jak podał amerykański tygodnik „Variety” główne role w musicalu zagrają Lucas Hedges (nominowany do Oscara za film „Manchester by the Sea”) oraz Sterling K. Brown („American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona”). Reżyserią oraz scenariuszem zajmie się Trey Edward Shults, twórca „To przychodzi po zmroku”. A sprawy muzyczne zostaną oddane w ręce Reznora i Rossa.

Kanye West i The Weeknd zrzynają z Nine Inch Nails?

Bohaterami całości będą dwie pary. Musical opowie o ich wzlotach, a także upadkach i radzeniu sobie z presją w dzisiejszym świecie. Jak możemy przeczytać w zapowiedziach „Waves” ma być „świeżym podejściem do gatunku musicalu” oraz „wzruszającym hymnem skierowanym do współczesnych nastolatków”

Wiadomo także, że zdjęcia na Florydzie rozpoczną się w przyszłym miesiącu. Warto także dodać, że ścieżka dźwiękowa ma być połączeniem współczesnych wielkich przebojów z oryginalnymi kompozycjami, za które będzie odpowiadał duet: Reznor-Ross, którzy w 2011 roku zostali nagrodzeni Oscarem za soundtrack do filmu Davida Finchera, „The Social Network”.

Nowość od NiN

Kilka dni temu, 22 czerwca, na rynku ukazało się nowe wydawnictwo formacji Nine Inch Nails, zatytułowane „Bad Witch”. Jest to finalna część trylogii, na którą składały się także EP-ki „Not The Actual Events” (2016) i „Add Violence” (2017). Na płycie znalazł się m.in. utwór „God Break Down the Door”:

Grupa opublikowała ostatnio daty amerykańskiej trasy koncertowej, która potrwa z przerwami od września do grudnia 2018 roku. Nine Inch Nails koncertować będzie razem z The Jesus And Mary Chain.

Trasie towarzyszyć będzie nietypowa, jak na dzisiejsze czasy, forma sprzedaży biletów. W przedsprzedaży będzie można kupić wejściówki wyłącznie w formie fizycznej w wyznaczonych kasach znajdujących się w miastach, w których odbędą się koncerty. Nie będzie natomiast można kupić biletów przez internet.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także