Travis Barker (Blink-182) ponownie w szpitalu walczy z zakrzepami

/ 20 czerwca, 2018

Travis Barker, perkusista Blink-182, trafił do szpitala w Los Angeles, gdzie walczy z zapaleniem tkanki łącznej, wywołanym przez infekcję bakteryjną. U perkusisty w zeszłym tygodniu wykryto zakrzepy w obu ramionach i lekarze próbują teraz je usunąć, żeby nie dostały się do serca ani do płuc.

Paul McCartney zapowiedział nowy album 

Barker trafił do szpitala już w zeszłym tygodniu, o czym zespół poinformował na swoim profilu Facebook. Teraz jednak perkusista musiał wrócić do szpitala. Grupa z tego powodu musiała odwołać zaplanowane na weekend koncerty w Las Vegas.

Zespół napisał w oświadczeniu:

Niestety musimy przełożyć koncerty z serii „Kings Of The Weekend” w Palms Casino z powodu zakrzepów, które wykryto w ramionach Travisa Barkera. Lekarze kazali mu nie wykonywać czynności, które mogą doprowadzić do dalszych uszkodzeń lub do przemieszczenia się zakrzepów. Na tę chwilę nie może grać aż do początku lipca, gdy jego stan zostanie poddany kolejnej ocenie.

Travis Barker napisał:

Granie na perkusji jest całym moim życiem i dobija mnie, że nie będę mógł zagrać w weekend. Mam nadzieję, że wrócę jak najszybciej.

Blink-182 wciąż promuje wydany w 2016 roku album „California”. Grupa zdradziła jednak, że zaczęła już prace nad nowym albumem.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także